Choď na obsah Choď na menu
 


Prehlásenie

 

  Na týchto stránkach sa vyskytujú poviedky boys-love, shounen-ai, yaoi (intímny vzťah medzi dvoma mužmi). Koho takéto poviedky poburú, znechucujú, alebo sú proti jeho morálny, náboženským alebo iným zásadám, nech opustí tieto stránky.

 

  Urážajúce komentáre budú ZMAZANÉ !!! a prístup na stránky ZAMIETNUTÝ!!! Tieto stránky sú pre tých, ktorý majú radi SA a Y. Ostatných prosím o toleranciu.

 

 

 

  Niektoré poviedky sú nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov (takéto poviedky budú samozrejme patrične označené). Zriekam sa akejkoľvek zodpovednosti za fyzickú, psychickú, alebo akúkoľvek inú ujmu pri nedodržaní vekovej hranice, ale aj celkove. Nikoho nemôžem nútiť, je to Vaše vlastné rozhodnutie.

 

 

 

  Postavy z anime, mangy, seriálov, filmov atď. sú duševným vlastníctvom pôvodných autorov. Taktiež Vás žiadam o rešpektovanie mojich autorských práv. Pokiaľ chcete niektorú z týchto poviedok uverejniť na svojej stránke (uvedenie autora a zdroja je samozrejmosťou), kontaktujte ma.

 

 

 

  Žiadna z týchto poviedok nebola napísaná za účelom zisku. Inak povedané, z ich uverejnenia autor nedostane ani korunu (euro, yen, dolár, zlatku, ... ).